בית השקעות מוביל

על מנת שבית השקעות יהפוך להיות מוביל בתחומו עליו להתאפיין במספר רבדים שחשוב לקחת אותם בחשבון בהגיענו למקום שנרצה לבחור נכון בבית השקעות מוביל. אפיונים אלו באים לידי ביטוי במספר רבדים:

ניהול מקצועי, ניסיון, ותק

בבחירה של בית השקעות מוביל חשוב הוא לבחור במנהל תיק אישי בעל ניסיון וותק רב בחברה. חשוב לוודא שהצוות שעובד תחתיו הוא אותו צוות שעבד בחברה על מספר פרויקטים קודמים בהצלחה. במידה וישנם שינויים ומדובר בצוות שהרכבו שונה יש לדרוש אודות אותם שינויים פרסונליים ומדוע חלו.

ביצוע

בית השקעות מוביל יביא לביצועים טובים לאורך זמן. אי לכך, חשוב לבחון את ביצועי בתי ההשקעות לטווח זמן ארוך ולא להתלהב אודות ביצוע כזה או אחר בטווח הקצר. כמו כן, יש לקחת בחשבון את התנהלות בית ההשקעות בזמן משבר, אודות תשואות נמוכות או גבוהות שלו לעומת תשואות השוק וכמובן להבין שביצועי עבר כאלו ואחרים לא מבטיחים תמיד את אותן תוצאות בעתיד.

שקיפות

על בית השקעות מוביל לפעול בשקיפות מוחלטת. ברמה הזו, בית ההשקעות חייב להתנהל ולהסביר אודות מדיניות ההשקעות שלו, האסטרטגיה סביב רכישה ומכירה של ניירות ערך, היבטים טכניים אודות קניות ומכירות ועוד. עבור הלקוח יש לשים דגש ביכולתו לבדוק ולהתבונן בתיק בכל עת שיחפוץ בכך, לקבל עליו דיווחים שוטפים ועוד.

יחס ושירות

מדבר על בית השקעות מוביל המעניק מענה יאה וראוי לכל פנייה שלא תהיה של הלקוח, בין אם מדובר ביחס אישי של ממש או דרך מערכת של קשרי לקוחות הקיימת בבית ההשקעות.

רמת סיכון

באחריות בית השקעות מוביל לפרוס ללקוח אודות רמות הסיכון השונות הקיימות בתיקי ההשקעות, בין אם מדובר על נושא המניות וגם ברמה של איגרות חוב שיכול להוות סיכון בעצמן.

בית השקעות צוות מומחים העובדים במסגרת רבדים אלו ורואים עצמם כמסגרת המעניקה שירות מקצועי ואמין להשקעת כספכם בפרויקטים אשר יניבו רווחים עתידיים.